Targi Ogrodnicze Garden Arena – Ostróda

0

Autor Ewa | Kategoria: Co w trawie piszczy | Data: 19-09-2015

W dniach 2-4 października 2015 roku odbędzie się druga edycja Targów Ogrodniczych Garden Arena, uznawane za największe tej branży targi w północnej Polsce. Impreza ta dedykowana jest miłośnikom ogrodnictwa i pasjonatom roślin.

Na targi zaproszeni zostali producenci i profesjonaliści z branży ogrodniczej. Zaprezentują oni aktualne trendy i nowoczesne spojrzenie na pielęgnację ogrodów, projektowanie zieleni czy też rozwiązania  technologiczne. Targi połączone będą z tematycznymi panelami wykładowymi, omawiającymi tematykę zrównoważonego gospodarowania zielenią miejską, projektowania zieleni oraz prezentacjami nowości i rozwiązań branżowych stosowanych we współczesnym ogrodnictwie.

Garden Arena Biznes –  dla zaproszonych producentów roślin, sprzętów i maszyn, nawozów i podłoży oraz wielu innych produktów i dodatków dekoracyjnych i użytkowych z branży ogrodniczej. Właściciele hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, kwiaciarni, zainteresowani nowościami rynkowymi i rozwiązaniami ogrodniczego biznesu. Zaproszeni goście świata nauki i biznesu.

Garden Arena Hobby –  dla miłośników ogrodnictwa, architektury krajobrazu, nowinek gatunkowych roślin ozdobnych i użytkowych. Przedstawiane będą propozycje projektantów i architektów zieleni, jak urządzać miejskie ogrody przydomowe, jak można szybko i łatwo przygotować kompozycje roślin w domu i na tarasie. Propozycje nowinek technicznych i uprawowych, które zaprezentują producenci  akcesoriów, mających na celu ułatwienie nam codzienną pielęgnację ogrodu.

Strefa Przyjazny Ogród – dla najmłodszych zwiedzających, którzy będą mogli uczestniczyć w edukacyjnych zabawach poświęconych uprawie kwiatów, ziół i innych pracach, które w formie zabawy i konkursów przekażą ideę dbałości o środowisko, segregacji śmieci i recyklingu.

Wstęp na targi jest bezpłatny, impreza będzie czynna w godzinach od 10:00 do 18:00, w Expo Arena S.A. – Ostróda ul. Grunwaldzkiej 55.

statystyki odwiedzin stron internetowych