Poznańska GARDENIA 2014

0

Autor: Ewa | Kategoria: Co w trawie piszczy | Data: 25-12-2014

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA jest prężnie rozwijającym się projektem, który po siedmiu latach istnienia uznawany jest za główne wydarzenie wystawiennicze w polskiej sferze ogrodnictwa.

GARDENIA 2013 / www.gardenia.mtp.pl

U ubiegłym roku targi odnotowały ekspozycje prawie sześciuset wystawców prezentujących swoje usługi i produkty, w sześciu pawilonach położonych na 32 tys. m2.. Gardenię 2013 zwiedziło aż 30 000 gości.

Targi dedykowane są nie tylko handlowcom, architektom i zarządcom zieleni, florystom i właścicielom kwiaciarni, ale również wszystkim ogrodnikom amatorom i miłośnikom roślin. Dla tych ostatnich przygotowano kiermasz roślin, na którym będzie można nabyć kwiaty ogrodowe i doniczkowe, zarówno znane i doceniane, jak i te będące nowościami na naszym rynku.

Organizatorzy przygotowali również tak zwane pogotowie projektowe, w którym każdy miłośnik ogrodów pragnący zaprojektować swój ogródek, będzie mógł zasięgnąć porad u profesjonalnych architektów zieleni.

Dla gości targów przygotowano także interesujące warsztaty oraz spotkania z prezenterami, nie zapomniano też o najmłodszych zwiedzających targi, dla których przygotowano pokazowe ogrody.

Szczegóły programu dla szerokiej publiczności można znaleźć tutaj:

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2014 odbędą się w dniach od 27 lutego do 1 marca 2014, przy czym 27 – 28 lutego to dni dla profesjonalistów, natomiast 1 marca to dzień dla szerokiej publiczności. Targi czynne będą w godzinach: 9-18.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Więcej informacji o targach na stronie GARDENII.

 

Comments are closed.

statystyki odwiedzin stron internetowych